Valentýnské kolekce šperků

Tamara Comolli, Chopard

Tamara Comolli

Vždy se najde příležitost obdarovat výjimečnou ženu. A svátek svatého Valentýna může význam Vašich činů jen prohloubit. Nechte se inspirovat křehkou krásou, dokonalými detaily a mistrným zpracováním šperků s diamanty od Tamary Comolli. Šperky podporují osobnost nositelky. Jsou nadčasové, vzbuzující emoce, precizní, plné překvapení, elegantní, vždy jemné, vtipné a sexy. Tedy jako žena sama. Vybírejte z různých kombinací barev prstenů, náramků a náhrdelníků.

 

Chopard Happy Heart

Na Valentýna Chopard obrací pozornost na jednu ze svých vlajkových liní, Happy Hearts. Tato romantická variace na téma Happy Diamonds kombinujíce diamanty a srdce, je obohacena o kroužky a rovněž představuje náramky s novými materiály. Přesně to, co je zapotřebí pro moderní mladé ženy ve stylu chic. Srdce je ústředním motivem kolekce vytvořené uznávanou návrhářkou Caroline Scheufele, vyjadřující lásku, štěstí a šarm. Happy Hearts je tak novou symbolickou kolekcí doplňující ikonickou kolekci Happy Diamonds.

Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem šperků, necháme zabalit a doručit kam si budete přát. Není nic krásnějšího než pohled do radostných očí těch, které milujeme.
 

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge