Valentýnská inspirace

Tipy na dárky

Den Svatého Valentýna se slaví každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti. V tento den je zvykem obdarovat milovanou osobu květinou, dárkem, cukrovinkami nebo pohlednicí převážně s motivem srdce. Pro vaší inspiraci jsme vybrali několik dárků, které by se mohly líbit vašim blízkým a které by je mohly potěšit. Pokud si nevyberete v naší inspiraci, obraťte se na nás přímo a my vám pomůžeme vhodný dárek vybrat a zajistíme jeho doručení.

Lancôme pudřenka

Romantická pudřenka luxusní kosmetické značky Lancome ukrývá růži z jemného textilu, která ve svých okvětních lístcích ukrývá perleťový rozjasňovač. Nanáší se štětcem na lícní kosti, dekolt a ramena.

Chopard náušnice

Náušnice z růžového zlata ve tvaru srdce patří do speciální valentýnské kolekce značky Chopard Happy Hearts. Kolekce obsahuje nejen tyto krásné náušnice, ale i náramek či prstýnek.

Úložný značkový box Omega

Box Omega je vyroben z luxusní hnědé kůže a slouží ke kvalitnímu a bezpečnému uložení Vašich hodinek. Je určen pro 3 kusy hodinek a jeho rozměry jsou 13.5 x 20 x 9 cm.

Pánská vůně Man in Black – Bvlgari

Vůně s kořenitými vrchními tóny, které hladce přecházejí k smyslnému teplu ambry, aby se ustálily v dřevitých kouřových tónech. Je určena muži, který ztělesňuje moderní, nezaměnitelnou mužnost. Odráží podstatu muže Bvlgari, jeho inspirativnost a triumfálnost.

Dámský opasek a boty Hermes

Designovým kouskem francouzské značky Hermes rozhodně nemůžete udělat chybu. Perfektní zpracování je samozřejmostí doplněné detaily, které celkový dojem umocní.

Šaty Taťána Kovaříková

Která žena by odolala krásným šatům? V těchto šatech návrhářky Taťány Kovaříkové bude Vaše milovaná nepřehlédnutelná.

Pánské hodinky Frédérique Constant

Ozdobou každého muže jsou luxusní hodinky. Vypovídají o jeho osobnosti. Podpořte jeho sebevědomí, eleganci a ctižádost luxusními hodinkami švýcarské značky Frédérique Constant.

Přívěšek Tiffany & Co.

Každá žena okamžitě pozná, co skrývá balíček tyrkysové barvy s bílou stuhou. Samozřejmě dárek od Tiffanyho! Vybrali jsme přívěšek z 18 karátového růžového zlata osázený kulatými diamanty vytvořen Palomou Picasso.

Dom Pérignon Rosé Vintage

Dom Pérignon Rosé Vintage zraje nejméně 10 let a určuje vrchol představ luxusu. Je průvodcem v jiné dimenzi, absolutně výjimečný, luxus ve své ryzí podobě, třpytivý jako výjimečný klenot. Ročník 1996 je navíc extrémně povedený. Tento skvostný ročník, nejlepší za poslední desetiletí, dal tomuto šampaňskému měděně červenou barvu s oranžovými odlesky doprovázenou vůní nektarinek a jahod zakončenou tóny kouře a náznakem rašeliny. Chuť vyniká silným závěrem a dozvukem vanilky. Opravdu výsostná záležitost.

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge