Nic nedokáže hýčkat tak, jako luxusní kosmetika

Inovativní přístup v péči o pleť

Šaty dělají člověka, oči jsou oknem do duše, ale co naše pleť? Nezanedbáváme ji občas? Každá pokožka si zaslouží péči a jistě každou ženu tato péče potěší.Víme, že nabídka kosmetických produktů je široká. Pomůžeme vám zorientovat se v ní a poukázat na skutečné skvosty, které jste možná ještě nestihli odhalit. Naprostou samozřejmostí u zmíněných produktů fakt, že obsahují pouze přírodní rostlinné ingredience té nejvyšší kvality, plně certifikované, bez parabenů a bez testování na zvířatech.
 

 

Stemcell

Stemcell je první kosmetická péče na světě, založená na bázi rostlinných kmenových buněk.Kmenové buňky jsou získávány z půvabného květu lotosu ve velmi malém množství, proto je účinná látka tolik vzácná a vysoce ceněná. Kmenové buňky lotosu jsou získávány cestou jedinečné biologické metody bez genetické manipulace, což umožňuje získat tyto buňky v čistém stavu a ve složení vhodném pro naši pleť. Vysoká koncentrace účinných látek umožňuje výjimečnou regeneraci pleťových buněk.

Za starých časů byl lotos Egypťany uctíván jako symbol horního Egypta a v sepjetí s životodárným Nilem byl také považován za symbol života. Lotos byl pokládán za nejkrásnější rostlinu a podle množství zachovaných vyobrazení byl patrně i rostlinou nejoblíbenější.Také královna Nefertiti, která je od nepaměti ztělesněním ženské krásy a jednou z nejmocnějších žen starobylého Egypta, byla na mnoha vyobrazeních zaznamenána s lotosovým květem.

 

Cosmetique Bio Naturelle Suisse

V návaznosti na objev oceněný Nobelovou cenou za medicínu vyvinuly švýcarské výzkumné laboratoře CBN světově unikátní péči o pleť, vytvořením nového komplexu nazvaného Bio-Germinal Complexe. Jedná se o aktivní complex z výtažků rostlinných zárodečných buněk, které působí na různých úrovních. Právě toto působení podporuje tvorbu nových pleťových buněk a umožňuje jejich nepřetržitou duplikaci. Díky tomu si pleť zachová zdravý a mladistvý vzhled. Nespornou výhodou je, že kosmetika neobsahuje parabeny, je hypoalergenní a její základ pochází z biologického pěstování. Je tak vhodná skutečně pro všechny.

 

 

 

Codigen

Další přírodní kosmetikou bez parabenů je kosmetika Codigen. I tato značka byla vyvinuta ve švýcarských výzkumných laboratořích. Svým zákazníkům tak nabízí luxusní péči o pleť, která reprezentuje absolutní špičku současných inovativních technologií a formulací v péči proti stárnutí pleti. Právě tato kosmetika působí na několika úrovních s cílem předejít známkám stárnutí pleti a eliminovat nutnost invazivního zákroku.

 

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge