Makebe

Oblečení a doplňky pro jezdecký sport

Jezdecký sport je stále na vzestupu a inspirace jezdeckým oblečením se stále více objevuje i v klasické módě. Italská firma Makebe si toho je vědoma, a tak vytvořila kolekci jezdeckého a volnočasového oblečení spolu se širokou škálou módních doplňků, jako jsou pásky, náramky, kabelky či šátky. Jak již bývá zvykem u italských výrobců, kolekce je nejen designově velmi vydařená a nadčasová, ale také zpracování jednotlivých kousků je velmi precizní a kvalitní. Použity jsou jen ty nejkvalitnější materiály, ve sportovní řadě jsou využity moderní funkční materiály.

Pokud se jízdě na koni věnujete, neodoláte příjemným jezdeckým kalhotám, košilím a sakům. Pokud jste pouhými fanoušky jezdectví a elegantní móda jezdeckého sportu se vám líbí, nadchnou vás stylové doplňky, jako jsou pásky v různých barvách, kabelky ve tvaru sedla či kožená bunda nebo batoh.

V případě, že se vám oblečení a doplňky Makebe líbí, obraťte se na nás, my vám je rádi objednáme za speciální zvýhodněnou cenu pro klienty J&T Concierge.

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge