Lyže ZAI s kolekcí Bentley

Zima se blíží! Přivítejte ji stylově.

Zimní sezóna se blíží a my máme skvělý tip na dárek pro vášnivé lyžaře, kteří ocení vysokou kvalitu, skvělý design a hlavně jedinečnou spolehlivost lyží ZAI.

Švýcarsko evokuje luxus i kvalitu, a tak se lyže postavené právě na těchto parametrech ani nemohly narodit jinde. Domovem nejluxusnější světové značky lyží Zai je horská vesnička Disentis ležící v srdci Švýcarska v kantonu Graubünden. Zai znamená v rétorománštině „odolný“ a přesně takové mají být i zde produkované lyže. Odkazem na tento prastarý jazyk lyže podprahově sdělují, že jsou tvořeny z něčeho trvalého a pevného. Zároveň logo značky tvoří kříž, čímž je podtržena jeho příslušnost ke značce Švýcarska, tedy značce kvality. 

Zaměřením na kvalitu a dlouhou životnost a omezením se na podstatu Zai vytváří jednoduché, trvalé krásno. Lyže značky Zai představují vše, co by dobré lyže měly být, a nic víc. Bez ozdob s barvou a grafikou, přírodní materiály vykonávají high-tech funkce, aby umožnily jízdu, která je lehčí, zábavnější a komplexnější. Tím, že Zai studuje hory, nachází východiska. To je maximální vyjádření svobody a radosti. Když jezdíte na lyžích Zai, stanete se součástí velmi výjimečné rodiny.

BENTLEY

Nejpropracovanější lyže na světě, to je speciální edice lyží inspirovaných značkou Bentley. Třetí generace přináší atraktivnější vzhled a nové technologie. Pro celý svět bylo ve Švýcarsku vyrobeno 250 párů. Lyže zprostředkovávají stejný zážitek jaký prožijete za volantem vozu značky Bentley. Jízda na nich se vyznačuje nepřekonanou plynulostí, stabilitou a rychlostí. 

Klíčem k dokonalému výkonu je reaktivní zaoblený tvar s měnícími se zónami ohybu, které umožňují pozoruhodnou schopnost otáčení. Diamantový motiv z ušlechtilé oceli inspirovaný kultovní matricovou mříží Bentley, zvyšuje tuhost a rozkládá napětí podél lyže, zatímco povrch z přírodního kaučuku je odolný vůči poškrábání a poskytuje potřebné tlumení vibrací. Stabilní vedení v oblouku zajišťují hrany z nerezové ocely HRC50 a lehké dřevěné jádro z cedrového dřeva. Potřebnou pevnost zajišťují použité materiály jako je Zaíra a jednosměrné karbonové vlákno.

Lyže se vyrábí ručně ve Švýcarsku a lyže mají velmi lehké jádro z cedrového dřeva, odolné hrany z nerezové oceli a povrch z přírodního kaučuku absorbující vibrace. Další technologie jako je Multi-Radius, reaktivní Camber konstrukce a směs jednosměrného karbonového vlákna s Zaiíra flex zónou, dává lyži pozoruhodnou obratnost, klidné a stabilní vedení lyže v oblouku a přitom poskytne i vysokou rychlost. 

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge