Laver Cup 2017

akční nabídka vstupenek na tenisovou událost roku

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA EXKLUZIVNÍCH VSTUPENEK NA PRVNÍ ROČNÍK LAVER CUPU, 22. - 24. září v O2 Aréně

V Laver Cupu proti sobě nastoupí ti nejlepší – šestice elitních evropských hráčů proti šestici hráčů ze světa, a vy tak zažijete tenis, který nemá obdoby.

V této nabídce máte šanci získat poslední volné vstupenky kategorie Platinum za mimořádnou cenu, kdy 2. vstupenku získáváte jen za 50% ceny. Vstupenky je možné zakoupit na jednotlivé zápasy i na více dní, k dispozici jsou ještě poslední párové vstupenky a vstupenky na nedělní finále. K rezervování vašeho místa a konkrétního dne prosím kontaktuje oddělení Concierge na tel: 221 710 818

Vstupenky lze hradit Magnus body nebo v Kč, využít lze i kombinovanou platbu (část Magnus body a zbytek doplatit Kč).

Cena: 2 exkluzivní vstupenky (denní nebo večerní program) kategorie Platinum na Laver Cup v hodnotě 18 600 Kč/ 744 Eur s mimořádnou slevou 35,6 % za 47 880 bodů.

HERNÍ PROGRAM:

Každý den Laver Cupu je rozdělen na dvě hrací části (denní a večerní). V každé z nich se odehrají dva zápasy kromě finálového dne v neděli, kdy jsou na programu zápasy čtyři. Během denního programu v pátek a v sobotu se odehrají vždy dvě dvouhry, večer potom vždy jedna dvouhra a jedna čtyřhra. V neděli se budou hrát tři dvouhry a závěrečná čtyřhra.

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge