Kryštof na Strahově 2017

Populární kapela slaví čtvrtstoletí své existence

Populární kapela Kryštof se blíží ke čtvrtstoletí své existence. Období oslav odstartuje 16. září 2017 unikátním koncertem na fotbalovém stadionu. "Bude to náš splněný sen," říká zpěvák Richard Krajčo. Kryštof se představí s výjimečnou show na stadionu Evžena Rošického v Praze.

 

Kapela Kryštof patří už více než dvacet let ke špičce české hudební scény. Debutovala v roce 2001 albem Magnetické pole s úspěšným singlem Lolita, o rok později potvrdila svůj hvězdný status deskou V siločarách a hitem Obchodník s deštěm, který dodnes patří k ozdobám koncertů. U kritiků pak sedmičlenná parta v čele se zpěvákem Richardem Krajčem zabodovala albem Mikrokosmos z roku 2004, na němž se přiklonila k elektronice a temnějším textům.

Ostravsko-havířovská skupina dosud získala dvanáct hudebních cen Anděl. V roce 2014 poprvé uspořádala svůj putovní festival Kryštof Kemp, a to v závěru úspěšného období po vydání alba Inzerát, které se dočkalo pochvaly v recenzích i u fanoušků a bylo vyhlášeno českým albem desetiletí, i díky megahitu Cesta. Kryštof na něm poprvé spolupracoval s americkými producenty Yaronem Fuchsem a Idem Zmishlanym, které si přizvala ke spolupráci i na desce Srdcebeat.

 

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge