Exkluzívne ponuky vernostného klubu J&T BANKY

S Magnusom do Budapešti, Prahy, Varšavy, Moskvy

Exkluzívny klub J&T Banky Magnus umožňuje klientom užívať si navyše k službám privátnej banky aj stovky benefitov u partnerov nielen na  Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pri zriadení každého termínovaného vkladu alebo pri každej platbe vo vybraných prevádzkach získavate automaticky bony, za ktoré môžete nakupovať napríklad pobyty v luxusných hoteloch, najnovšiu elektroniku, golfové zážitky či letové hodiny v private jete.

Aktuálne ponuky klubu Magnus na ubytovanie v exkluzívnych hoteloch

Mamaison Hotel Andrássy Budapešť ****

Hotel Andrássy sa nachádza v blízkosti obchodných, vládnych a turistických štvrtí mesta. Jedinečná stavba v štýle Bauhaus ponúka špičkové ubytovanie a originálne služby. Hotel je situovaný v susedstve exkluzívnej diplomatickej štvrti a kúsok od budapeštianskej  Andrássyho triedy. Bol postavený v toku 1937 a v roku 2007 bol zrekonštruovaný. Môže sa pochváliť moderne zariadeným interiérom, skvelými možnosťami stolovania a prvotriednou úrovňou služieb. Predstavuje tak ideálnu základňu pre objavovanie Budapešti.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Pobytový balíček pre 2 dospelé osoby na 2 noci vrátane raňajok  a cestovných lístkov na Hop on Hop off autobus v hodnote 9 625 Kč / 385 € u nás získate so zľavou 26,5 %, a to  za 28 300 bodov.

Buddha-Bar Hotel Prague*****

Päťhviezdičkový butikový Buddha-Bar Hotel Prague je vôbec prvým z novovzniknutého reťazca Buddha-Bar Hotels & Resorts inšpirovaný legendárnou značkou Buddha-Bar. Kreatívny a inovatívny koncept, skvelé jedlo a čarovná atmosféra spája ľudí všetkých kultúr z celého sveta a nadväzuje na tradíciu legendárnych Buddha-Bar reštaurácií po celom svete.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Ubytovanie v termíne 1.4.-30.4.2016 v izbe  typu Premier vrátane  raňajok  pre 2 osoby na 1 noc a 3-chodovú večeru pre dvoch v reštaurácii Siddharta Café v celkovej hodnote 8 750 Kč / 350 € u nás získate so zľavou 10 %,  a to  za 31 500 bodov.

Hotel Kadashevskaya****

Luxusný Kadashevskaya Hotel ma perfektnú polohu v centre Moskvy, priamo pri rieke. Ponúka elegantné a moderné ubytovanie neďaleko Červeného námestia. Všetky  izby majú výhľad na rieku Moskva, fontány, prezidentské sídlo Kremeľ alebo pokojný zadný dvor.

Štýlová reštaurácia Mamma Giovanna servíruje  autentickú taliansku kuchyňu denne od 7:00 do 23:00.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Pobyt pre 2 osoby na 1 noc s raňajkami v štvorhviezdičkovom hoteli v centre historickej Moskvy v hodnote od 158,53 € exkluzívne len pre členov klubu Magnus so zvýhodnením o 20 %. Cena je len informatívna, závisí od obsadenosti a sezónnosti hotela.

Hotel InterContinental Prague *****

Hotel InterContinental Prague sa nachádza na exkluzívnej nákupnej triede v Parížskej ulici na pražskom Starom Meste, len kúsok pešo od Karlovho mosta a židovskej štvrte. Táto poloha dáva hotelu svoju výnimočnosť, ktorú môže zažiť každý hosť. Päťhviezdičkový hotel patrí do medzinárodnej siete luxusných hotelov InterContinental Hotels Group. Vďaka hotelu InterContinental Prague si vychutnáte veľkolepý výhľad na panorámu Pražského hradu alebo romantický výhľad na rieku Vltavu. Mesto môžete tiež obdivovať z jedinečnej strechy hotela, kde nájdete gurmánsku reštaurácii Zlatá Praha.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Pobyt za 23.700 bodov na 1 noc pre 2 osoby v termíne od 1.7.-31.7.2016 v dvojlôžkovej izbe Standard s raňajkami a vstupom do Health & Spa Clubu. V prípade záujmu o dlhší pobyt sa cena násobí počtom nocí.

Mamaison Hotel Le Regina Varšava *****

Jeden z najunikátnejších varšavských hotelov vás víta v srdci tohto živého mesta plného kultúry. Nachádza sa v historickom paláci Mokrowských, jeho budova je teda sama o sebe významnou pamiatkou.

Vďaka skúsenému spojeniu historického kúzla s elegantne a moderne zariadeným interiérom dnes hotel ponúka skvelé zázemie, pohodlné prostredie a špičkové ubytovanie. K dispozícii vám sú všetky služby, ktoré očakávate od jedného z najprestížnejších hotelov v Poľsku.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Ubytovanie pre 2 dospelé osoby na 2 noci vrátane raňajok v hodnote 8 725 Sk / 349 € u nás získate so zľavou 14,3%, a to za 32 300 bodov.

Clarion Congress Hotel Prague****

Clarion Congress Hotel Prague je moderným kongresovým hotelom usilujúcim o čo najväčší komfort svojich klientov a vysokú úroveň poskytovaných služieb. Jedinečnosť a pohodlie pocítia hostia vďaka pestrej ponuke špičkových služieb pod jednou strechou a vynikajúcim spojením s centrom. Clarion Congress Hotel Prague sa nachádza len 5 minút chôdze od O2 Arény.

Ponuka klubu Magnus zahŕňa:

Ubytovanie v termíne od 1. 4. - 31. 8. 2016 pre 2 dospelé osoby na 1 noc v izbe typu Standard vrátane raňajok v hodnote 2 500 Sk / 100 € u nás získate so zľavou 10%, a to len za 9 000 bodov 

Ponuky týchto pobytov, ale aj mnoho ďalších počas celého roka nájdete na stránke J&T BANKY v sekcii Klub Magnus.

Ak Vás ponuka hotelov zaujala, uvažujete nad rezerváciou niektorého z pobytov, alebo neviete ako na to, kolektív J&T Concierge je tu pre Vás.

Kontakt

Kontaktujte nás na mailové adrese jtconcierge@jtconcierge.com

nebo nám zavolejte:

Czech Republic: +420 221 710 818
Slovak Republic: +421 903 560 768

J&T SERVICES ČR, a.s. - Odbor Concierge